گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
دوشنبه, 25 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

فلوسوئیچ یا سوئیچ جریان

فلوسوئیچ ها به کمک نیرویی که سیال هنگام حرکت وارد می کند، عمل می کنند. این دستگاه ها در مسیر جریان سیال درون لوله قرار می گیرند و از فشاری که جریان سیال به تیغه یا پیستون و یا چرخشی که در توربین دستگاه وارد می کند وضعیت جریان درون لوله را تشخیص می دهد. هنگامی که تغییری در این جریان ایجاد شود فلوسوئیچ به سایر قسمت های سیستم فرمان لازم را می دهد تا تغییرات لازم در ساز و کار سیستم انجام شود. این تغییرات می تواند روشن یا خاموش شدن یک پمپ، روشن شدن یک زنگ خطر، باز و یا بسته شدن یک شیربرقی و ... باشد. فلوسوئیچ ها بخش مهمی از کنترل کننده ها در سیستم های اتوماسیون صنعتی می باشند.

زیر مجموعه ها

 • فلوسوئیچ پره ای (پدالی)
   فلوسوئیچ - سوئیچ جریان   فلوسوئیچ پره ای یا فلوسوئیچ پدالی یا فلوسوئیچ تیغه ای کارکرد ساده ای دارد، این دسته از فلوسوئیچ ها در سیستم های آتش نشانی و چیلرها استفاده می شوند و با استفاده از یک تیغه که در مسیر سیال قرار می گیرد، میزان جریان سیال را حس نموده و در صورت نیاز روی جریانی که از قبل توسط کاربر تنظیم گردیده فرمان الکتریکی ON/OFF ارسال می کند یک فلوسوئیچ یا سوئیچ جریان در صورت حساسیت کافی می تواند حتی نشتی در خطوط را تشخیص دهد. فلوسوئیچ آتشنشانی - فلوسوئیچ چیلر - فلوسوئیچ آبیاری - سوئیچ جریان مایعات - فلوسوئیچ جانسون - فلوسوئیچ فانتینی - فلوسوئیچ عیوض - فلوسوئیچ ساختمان - فلوسوئیچ خنبره - فلوسوئیچ IT
 • فلوسوئیچ (سوئیچ جریان) خطی
  فلوسوئیچ - سوئیچ جریان  فلوسوئیچ یا سوئیچ جریان خطی نوعی از فلوسوئیچ است که مانند یک شیر در مسیر جریان نصب می شود و با تشخیص میزان جریان عبوری می تواند هنگام تغییر جریان طبق حالتی که از پیش تنظیم شده، دستور قطع و وصل را به صورت یک فرمان الکتریکی صادر نماید. مکانیسم عملکرد این نوع فلوسوئیچ مانند انواع پدالی می باشد و تنها تفاوت در نحوۀ تعبیه کردن تیغه درون فلوسوئیچ می باشد.
 • فلوسوئیچ (سوئیچ جریان) پیستونی - مغناطیسی
  فلوسوئیچ - سوئیچ جریان  

  فلوسوئیچ های پیستونی نیز مانند انواع توربینی آن، ابعاد کوچک و مناسبی برای جاهای تنگ و باریک دارند و تفاوت اصلی آنها در سیستم عملکردشان می باشد. در انواع فلوسوئیچ پیستونی شما می توانید فشار و جریان بیشتری به فلوسوئیچ اعمال کنید مثلا در سیستم های پنوماتیک و هیدرولیک و همچنین از لحاظ تحمل دمایی در سطح بهتری نسبت به انواع توربینی دارند. فلوسوئیچ های پیستونی البته جزو انواع گران فلوسوئیچ می باشند.

  فلوسوئیچ (سوئیچ جریان) مغناطیسی دسته از فلوسوئیچ ها هستند که با یک میکروسوئیچ مغناطیسی ساده جریان سیال را تشخصی می دهند و برای باز و بسته شدن های سریع و زیاد استفاده می شوند. قیمت ارزان در عین حال مصرف و نصب سریع و آسان از مشخصات این دسته فلوسوئیچ ها می باشد.

 • فلوسوئیچ (سوئیچ جریان) توربینی
  فلوسوئیچ - سوئیچ جریان  فلوسوئیچ (سوئیچ جریان) از نوع توربینی، دسته ای از فلوسوئیچ ها هستند که برای مصارف حساس تر و ظریف تر به کار می روند، به بیان دیگر در سیستم هایی که شدت جریان کم باشد، فشار و دما پایین باشد و نیاز به یک فلوسوئیچ کوچک داشته باشیم، انواع توربینی بسیار کارآمد خواهند بود. فلوسوئیچ توربینی یکی از پرکاربرد ترین انواع فلوسوئیچ پکیج می باشد.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.